SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To ja po 2 miechach.....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2736


Cwicze od 2 miechow, postanowilem zamiescic kilka fotek na poczatek. W miare uplywu czasu moze wrzuce nastepne, zeby mozna bylo ocenic czy sa postepy. Nic specjalnego, krytyke przyjme z honorem.
Ps. W te wakacje wazylem 92 kg. teraz ok. 76, jade na thermie jeszcze tydzien i po tym robie mase. Co Wy na to? :)

Pozdr. D3v@$t0...

Pozdr. D3vA$t0...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243
"Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym." - podpis Mawashiego ze stycznia 2002

"Masuj sie masuj" - Cichy-Figa
~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2736


Nie mam abonamentu, wiec troche to potrwa...

Pozdr. D3v@$t0...

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53299
Moim zdaniem nie ma zabardzo co oceniać bo chyba za krótko jeszcze ćwiczysz ale to twoja sprawa
łap SOGA odemnie i trenuj a będziesz wielki

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20331
DRAMAT................ja takie zdjęcie to zakopał bym w ogródku i nie pokazywał bym nikomu!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2736


plecy...

Pozdr. D3v@$t0...

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 329 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5428
Chudzinka... wziąłbyś się za masę, a nie thermy


Wszystko co duże rodzi się w bólach.

Wszystko co duże rodzi się w bólach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2736


...

Pozdr. D3v@$t0...

Pozdr. D3vA$t0...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3545
Nie wiem jaki miałeś cel w tym aby umiescić te zdjęcia na forum. Poćwicz jeszcze kilka lat i wklej swoje zdjęcie bo to nie jest forum dla pedałów,forumowicze nie chcą oceniać chudzielców w ręczniku. Wyobraż sobie że każdy wklejał by swoje zdjęcia po dwóch miesiącach ćwiczeń i to jeszcze w jakimś pedalskim ręczniku. Musisz mieć troche samokrytyki. Nara
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80831


racja.

Przybyli ułani pod okienko kazdy czarną Beemką siódemką
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Chlopaki wyloozojcie.

Do autora- Nie ma co oceniac. Pocwicz teraz roczek i masz swietny punkt odniesienia. Porponuje za rok odswiezyc tego posta i wkleic swoje osiagniecia


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
nie za duzo

Zbiorowa wizja to polityka, indywidualna wizja to paranoja i utopia.
[Doradca w dziale trening.]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia motylkow laczcie sie. Rozdaje sogi

Następny temat

Prośba - płace sogaczem!.

electro
Polecane artykuły