Znalazłem coś takiego. Bardzo proszę o ocenę oraz dodtakowo o odpowiedzi na pytania:
1)Czy te cwiczeniawywac w jakiejś progresji np 12,10,8?
2)Czy mogę od razu po FBW robić też aeroby (np. 40 min biezni, rowerka itp)
3)Jak długo ma trwac taki cykl FBW? 6 tygodni? A co potem?
Trening A:
Klatka:
-wyciskanie sztangi ukośnie do góry 3 s
Barki:
-wyciskanie sztangi za głowy 3 s
Triceps:
-ściąganie wyciągu 2s
Nogi:
-wypychanie ciezaru na suwnicy 2s
-wyprost nóg na maszynie 2s
Plecy:
-podciąganie podchwytem 2 s (
tu chciałbym coś innego bo podciąganie mi nie idzie)
-wznosy tulowia z opadu 2 s
Biceps:
-uginanie ramion ze sztangą 2s
Trening B:
Klatka:
-wyciskanie sztangi leżąc płasko 3s
Barki:
-wyciskanie sztangielek siedząc 2 s
Triceps:
-wyciskanie francuskie sztangielki siedząc 3s
Nogi:
-przysiady 2s
-wyprost nóg na maszynie 2s
Plecy:
-
wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 2 s (
tu też coś innego)
-szrugsy 2 s
Biceps:
-ściąganie wyciągu podchwytem 2 s
DZIEKI