SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

poleccie jakis zestawik przedtreningowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1912
a wiec jak w temacie , dotod stosowane bylo nano vapor i halo super pump i size, co byscie teraz polecili cena do 400 zl. Pisze to w imieniu kumpla.Staz odpowiedni dieta tez odpowiednia. Efekt pompa i pobudzenie.



Zmieniony przez - cykliki w dniu 2010-08-14 22:15:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14647
Jak czysto przedtreningowe to przedewszystkim nox pump doriana. Drogie, ale warte swojej ceny :)
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
wypelnij bedzie latwiej wspolpracowac:
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
NO Xplode, Dorian, Shock, Jack3d, a ostatnio ludzie polecają Mesomorph.
Sam stosowalem Doriana - tego starego i miażdzył, treningi przecudowne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1912
1 .WIEK: 20
2 .WAGA: 84
3 .WZROST:183
4 .WYMIARY:
-Biceps:40
-Klata:-
-Udo:-
-Talia:-
5 .STAZ NA SILOWNI: 3
6 .CEL SUPLEMENTACJI:pompa pobudzenie
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:vapor, halo, super pump, size, nie wiem dokladnie ale bylo troszke wiecej
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: do 400 zl
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)-
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): przez ok miesiac z 95 na 84 teraz idzie w gore
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:nie wazne
-Przysiad:tez nie wazne
-Mc:tez nie
12 . Czy masz dietę? obecnie redukcja byla teraz normalne zarcie


to jest na prosbe kumpla wiec tak dokladnie nie pisalem bo nie wiem.




ok a wiec co polecacie z tych 2 stackow doriana czy mesomorph?

Zmieniony przez - cykliki w dniu 2010-08-14 22:51:17
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
Kreatyny:
[https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html]
[https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html]
[https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Kreatyna-opis970.html]
[https://sklep.sfd.pl/Kaizen_Creapure-opis1657.html]
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creapure_Monohydrate_Powder-opis26088.html 

+

NO-BOOSTERY:
https://sklep.sfd.pl/Bsn_N.O_-_Xplode-opis1347.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_AAKG_HardCore-opis1555.html
https://sklep.sfd.pl/Gaspari_Nutrition_Super_Pump_250-opis2247.html
https://sklep.sfd.pl/Olimp_AAKG_7500_Extreme_Shot-opis2769.html
https://sklep.sfd.pl/ALRI_Primed_Ultra-opis3086.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitro(X)PACK_C-12-opis3488.html
https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_MHF-1-opis25629.html
https://sklep.sfd.pl/Bsn_N.O_-_Xplode_NT-opis25701.html
https://sklep.sfd.pl/Nutrabolics_Hemorush-opis25824.html
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_White_Flood-opis25916.html
https://sklep.sfd.pl/Ultralife_Nox_pump_xtreme-opis26001.html
https://sklep.sfd.pl/Muscle_Meds_RX_eNOXIDE-opis26028.html
https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_V.3-opis3438.html

lub

Stacki kreatynowe:
https://sklep.sfd.pl/Ultimate_Nutrition_Horse_Power-opis448.html https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Storm_ _Shock_therapy-opis501.html
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Knockout-opis795.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_NitroBolon_II_powder-opis1032.html
https://sklep.sfd.pl/Man_Clout-opis1359.html
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1947.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Crea_Shot-opis2110.html
https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Xpand_Xtreme_Pump_ _shaker_gratis!!!-opis2752.html
https://sklep.sfd.pl/Myogenix_Hypershock-opis3102.html
https://sklep.sfd.pl/Nutrabolics_Hemorush-opis25824.html
https://sklep.sfd.pl/Revolutions_Crack-opis3308.html
https://sklep.sfd.pl/Z_pozostalych_firm..._APS_Mesomorph-opis1002.html
https://sklep.sfd.pl/Z_pozostalych_firm..._I-Force_Maximize-opis1011.html
https://sklep.sfd.pl/Z_pozostalych_firm..._Scivation_Quake-opis26248.html
https://sklep.sfd.pl/Muscle_Meds_RX_Code_RED-opis26179.html 

do wyboru do koloru

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-08-14 22:51:41

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1912
ha ha ha ha bardzo smieszne ja bym chcial uslyszec opinie ludzi ktortzy stosowali dane odzywki i wypowiedzieli sie ktory jest lepszy wiem ze na kazdego dziala inaczej ale im wiecej dobrych iopini o danym tym lepiej (TO JEST DLA KUMPLA NIE DLA MNIE!!!)




ok a wiec co polecacie z tych 2 stackow doriana czy mesomorph a moze ten i ten zakupic? ?????????????????????

Zmieniony przez - cykliki w dniu 2010-08-14 22:57:44

Zmieniony przez - cykliki w dniu 2010-08-14 22:58:15
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
ja bym wybral jack3da/meso/ultralife nox estreme+pojedyncza forma.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15244
TomQ-MAG ja bym teraz wzial mesopo no xplode mialem probke jacka i taki jakis lipny byl.jakies mrowienie itp
pzdr

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ha ha ha ha bardzo smieszne ja bym chcial uslyszec opinie ludzi ktortzy stosowali dane odzywki i wypowiedzieli sie ktory jest lepszy
Czlowiek Ci bezinteresowanie pomaga, a ty sie smiejesz ?
Buc jesteś i tyle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15244
to przetestuj anarchy(albo kolega) i sie wypowiedz.Sam czekam do pazdziernika
pzdr

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL SHOCK +Mutant Mass +ARGI POWER

Następny temat

Suple

electro
Polecane artykuły