Szacuny
1
Napisanych postów
58
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
119
Witam. Mam pytanie co do biegania. Zamierzam teraz od wakacji biegać. Chciałbym się dowiedzieć czy przyczyni się to jakoś do skoczności a także dynamiki ciała a może do rozbudowania w jakimś stopniu mięśni nóg. Ponieważ trenuje siatkówkę a w wakacje treingów 0 .
Szacuny
1
Napisanych postów
58
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
119
Wiek: 16 Lat. Wzrost: 182 cm. Waga: 61 kg. Na Siłowni nie ćwiczyłem. Robiłem przez pewien czas trening w domowych warunkach. Trenuje siatkówkę a są wakacje to treningów nie mamy. I chodzi mi właśnie o bieganie. Pozdrawiam.
Szacuny
123
Napisanych postów
11601
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
70678
bieganie moze sie do tego przyczynic ALE, musza to byc biegi krotki, dynamiczne
czyli wszelkiego rodzaju sprinty, wieloskoki, sprinty pod gorke!, skipy. Bieganie na dlugie dystanse moze nawet pogorszyc wyskok.
Szacuny
1
Napisanych postów
58
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
119
Ok. Mam jeszcze pytanie co do masy. Ponieważ mam 182 cm wzrostu i wagę: 61 kg ;/. A także moje nogi są ''wąskie'' jakieś ćwiczenia na to ? Wykonywać ''trening domowy''. Mogę poźniej zdjęcia wrzucic.