SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HI TEC Spam

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 222658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
boś korwa głupi

korwa ciągnie mnie do tych jepanych peptydów,niestety na gh mnie jeszcze nie stać ale inse sobie przyjepie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
czemu mnie obrazasz

po choy ci peptydy dawki juz za duze?


zrob offa to i mniejsze dawki beda cie klepac

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
choj mi z off jak wyniki spadna o choj wie ile

a peptydy dokładnie,żeby się towar nie marnowała za 5 tygodni chyba dorzuce se jeszcze metke 70-80mg ed

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2010-06-24 20:33:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
a tam sapdki pyerdolisz


boisz sie ich jak diabła co

tak gadasz moze tez bym cos przyBOMBIŁ

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
masz rozpiske na szybko

1-4 meta 50mg ed
1-12 enan 1,5g week
1-10 tren e. 400mg week
5-10 tren ace 300mg week

lajtowy cykl na odrobienie spadków
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
nic mi juz nie rozpisuj tam idz do doping malolatom doradzac

sam, sobie skrece cyklik
1-6 20/30mg ed meta
1-8 200mg e7d enan



Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2010-06-24 20:41:48

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
elo juz za tydzien chyba bede mial wyzsze wyksztalcenie

czemu acetat raz w tyg?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
to nazywasz cyklem

dobra już się nie śmieje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa,a kto Ci powiedział,że raz podałem tylko tyg.liczbę mg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
cyklikiem cyklikem kochany lekkie musniecie motyla

zwierz i tak choya z tego bedziesz mial

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HyperFusion + Xpand Energized + Olimp X5 Protein

Następny temat

HELLBURNER

electro
Polecane artykuły