MŚ 2010 - GRUPA B

Ilość wyświetleń tematu: 6003

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
I tak o wszystkim zadecyduje chyba mecz Nigerii z Koreą, bo nie daję Grekom większych szans w starciu z Argentyną. No chyba że Maradona wypuści rezerwy, które i tak mogą wygrać.

...
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Demichelis to jest kaleczniak.Szkoda,że nie ma w kadrze Gabriela Milito.Może nie wrócił do swojej najlepszej formy,ale i tak byłby lepszy niż zawodnik Bayernu...

Słaba obrona może przysporzyć kłopotów Argentynie w późniejszej fazie rozgrywek.
...
QUEBLO Moderator
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Argentyna spoko,szkoda tylkko że nie mogłem widzieć tego meczu

Grecy niestety wygrali, ale to sprawiło że sytuacja w tej grupie staje się bardzo ciekawa.
Argentyna zapewne pierwsze miejsce utrzyma,ale o drugie miejsce będzie walka do ostatniej minuty

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
grecja nie ma szans na pozytywny wynik z argentyna, jakim skladem by nie wyszla.

Korea zaś zremisuje lub wygra z nigieria i przejdzie dalej, ale może być nerwówka

postawilem co prawda na argentyne te 5 dych ze wygraja mistrzostwo, ale mysle ze diego zaplaci za pominiecie zanetiego, cambiasso i gabriela milito Jak sobie pomysle o ile wiekszy potencjal mialaby defensywa argentynska od tego co ma teraz to mnie glowa boli i twierdze ze maradonna zaplaci za glupote przy powolaniach, tak mi podpowiada rozsadek, jak tym razem w cwiercfinale bedzie 1:1 do 87 minuty zacieta gra, a demichelis zrobi znowu babola i wroca do buenos aires na tarczy. Za glupote sie placi. Oby nie zaplacili bo bede 3 stowki do przodu

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2010-06-17 23:12:12
...
Higuain pozamiatał, po tylu zmarnowanych akcjach w meczu z Nigerią myślałem że zacznie na ławie. Świetna zmiana Kuna Aguero. Mam nadzieje że kontuzja Samuela nie była groźna, wtedy powinien grać z Burdisso na środku bo Demichelis słabo wczoraj zagrał

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
mam nadzieje ze obok Argentyny wyjdzie Korea, bo lubie to jak graja.

jestem tez zdania, ze wczoraj w meczu z Grecja wyszlo wszystko co najgorsze w Afrykanskiej piłce:
glupota, porywczosc, brak zdyscyplinowania ogolnego, taktycznego, brak odpowiedniej psychiki do gry pod presja, potem lecieli na wariata, byle do przodu, JAK NIE TRAFILI TEJ KONTRY jak wyszli we dwoch na bramkarza, jak sie remisuje w MŚ i gra sie w oslabieniu w pusta bramke trzeba trafiac. zasluzenie nie wyjda z grupy imo

Szukaj, a znajdziesz!

...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Ale ci Grecy to jaj nie mają. Nie mają awansu na chwile obecną a siedzą w 11 na swojej połowie zamiast podjąć ryzyko. Liczą że mudżiny wygrają z Koreą.

United!! United!!

...
ja z kolei liczę na Koreańców

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Argentinaaaaaaaaaaaaaaaa

hehe Leo ma pecha, jak nie slupek, to bramkarz, ale za to z jego akcji strzelaja gole