SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ 2010 - GRUPA B

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5999

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Messi bardzo chcial strzelic i znowu nie wyszlo, choc trzeba przyznac, ze byl chyba najlepszy na boisku

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Kaita nie powinien dostac czerwonej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Niby czemu?Bo został lekko odepchnięty?

Teraz w szatni powinni mu nayebać
Bramka dla Greków wisiała w powietrzu no i udało się strzelić gola.Jak Nigeria dalej będzie tak grała,to przyszłości im nie wróżę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
nawet do nie kopnął ta nogą,a ten choy sie przewrocił jakby mu jaja urwało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
zamiar też się liczy

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no tak ,ale jak dla mnie chciał go kopnąc ale w sie powstrzymał,denerwuje mnie najbardziej taka symulacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
powstrzymał się

pewnie się nie powstrzymał, tylko nie sięgnął

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jakby chciał my zayebac buta to by sięgnął
ciul tam z nimi,mam nadzieje ze wieczorem Francja cos fajnie zagra,no i że cisse zagra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
K... ile błędów musi jeszcze zrobić "Demiczelis" żeby "Maradonna" w końcu przejrzał na oczy. Współczuję Messiemu, że ma takich obrońców... Szczerze nie wróżę Argentynie zdobycia MŚ, nie z takim obrońcami jak Gutierrez cy Demiczelis... Chyba, że Diego pójdzie po rozum do głowy i wyj... tą dwójkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
kartka sluszna wg mnie

ale ogolnie Grecja i Nigeria przecietnie, mysle, ze z tej grupy obok Argentyny wyjdzie Korea


siwy - widziales, zeby w ciagu ostatnich kilkunastu miesiecy Francja zagrala cos fajnego? ja bym na to nie liczyl, moze wygraja, ale cos w stylu wymeczonego 1-0, niz fajnego 4-1


tusa, zgadzam sie z Toba trafia na lepsza druzyna i z taka obrona moze nie byc kolorowo

Zmieniony przez - erminho w dniu 2010-06-17 18:01:48

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ 2010 - GRUPA C

Następny temat

MŚ 2010 - GRUPA A

WHEY premium