SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SW w Nowym Dworze Mazowieckim

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1003

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w Nowym Dworze są jakieś fight cluby ? Wiem, że jest jiu jitsu ale nie chodzi mi o aerobik tylko prawdziwą walkę - muay thai, mma, bjj, judo, KB ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
Zapisz sie tutaj http://www.tkd.com.pl/
Napewno nie będziesz żałował ,znam trenera wiec wiem co mówię!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
Dzięki za adres ale jakoś nie mam przekonania do TKD, ja jestem z natury grapplerem tylko na chwilę obecną nie mam możliwości kontynuowania treningu bjj w klubie gdzie chodziłem a ciągnie mnie do walki i jakoś ciężko mi się przekonać do czegoś gdzie nie używa się właściwie rąk. Myślałem pierwotnie o judo, bjj lub submission ale zdaje sobie sprawę, że poza warszawą ciężko coś dobrego trafić więc doszło właśnie mma, MT i KB.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
powiem ci tak ,troche sie to różni od ogólnie pojecia o TKD i aerobik to tez nie jest ,sam nie lubie sciemnianych waleczek i treningów pod takie coś ,ale tą sekcje treningi tam moge ci polecic z czystym sumieniem bo to nie jest jak ty to napisałes aerobić, zresztą idz i sam zobacz -pierwsze treningi gratis wiec nic nie tracisz a jeszcze zobaczysz że zostaniesz

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113
Powiedz mi jeszcze jaki tam na wstępie wkład finansowy jest potrzebny ? Ile trzeba wydać na cały zestaw ochraniaczy itp. ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
Na początku nic nie potrzebujesz ,a potem jak sie wkręcisz to sam zobaczysz co ci sie przyda

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
I jak -był ,widział ,trenował?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Treningi indywidualne Boksu Kilece??

Następny temat

Trening na wakacje

electro
Polecane artykuły