Witam!!
Mam maly problem szukam jakiegos treningu na rzezbe. Przekopalem juz chyba cale forum i nic nie znalazlem a chodzi mi o trening na 2 dni w tygodniu gdyz na 3 juz nie mam czasu :(. Czy moze mi ktos cos doradzic najlepiej gotowy plan co w jaki dzien i moze po ile serii bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc oczywiscie SOGI za pomoc.
Mam maly problem szukam jakiegos treningu na rzezbe. Przekopalem juz chyba cale forum i nic nie znalazlem a chodzi mi o trening na 2 dni w tygodniu gdyz na 3 juz nie mam czasu :(. Czy moze mi ktos cos doradzic najlepiej gotowy plan co w jaki dzien i moze po ile serii bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc oczywiscie SOGI za pomoc.
Krzysztof Piekarz