SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[S] Koszalin Siłownia KELTON (ławka wyciąg modlitewnik gryf )

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11581
witam, mam do sprzedania siłownie domową w skład której wchodzą:

- ławka Heavy Hyperion II Kelton z modlitewnikiem
- wyciąg do ławki Kelton + dwa drążki kierownica i prosty szeroki
- gryf prosty 215 cm , 28 mm średnicy

wszystko kupiłem około rok temu, ćwiczyłem na nim ze 3 mięsiące , wszystko w stanie bardzo dobrym

cena jaka by mnie interesowała to 500
do obejrzenia w koszalinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 759
Jeżeli jest możliwość wysyłki i rozbicia tego zestawu, to jestem zainteresowany (w zasadzie biorę) samą ławkę. Zdecydujesz się, to [email protected]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2361
dolaczam sie do pytania

Jesli byla by mozliwosc rozbicia to wziol bym sztange prosta 215cm .

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6298
Ja tak samo , jak jest mozliwość rozbicia to biore ławke
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11581
moge co najwyżej sprzedać komplet ławkę z wyciągiem za 450, tylko odbiór osobisty, ewentualnie moge podrzucić w okolice koszalina,słupska
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6298
Wyciag wystaw na allegro :D
Ławke wezme za 300 z KW
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 759
Tak samo jak wyżej. Biorę, ale wysyłka. maciuss86 przy takiej kwocie mógłbyś już to wysłać kurierem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44268
masz jakiś ciężar bo jestem z pod koszalina

albo hantle

Zmieniony przez - Makus_007 w dniu 2010-05-22 12:09:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11581
nie ma opcji wysylki

Zmieniony przez - maciuss86 w dniu 2010-05-23 15:38:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44268
maciuss86 zadałem pytanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11581
nie mam obciążeń na sprzedaż, sprzedaje tylko to co jest wymienione w pierwszym poście,



kontakt gg 2147187


Zmieniony przez - maciuss86 w dniu 2010-06-12 20:13:35
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam DOMOWA SIŁKA ZOBACZ :) okazja

Następny temat

[S] Witaminy CENTRUM 365sztuk

electro
Polecane artykuły