SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś na pobudzenie w przerwie między cyklami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam
30 kwietnia zakończyłem cykl kreatynowy, na którym wspomagałem się NoXplode przed treningiem,
Teraz robie 2 m-c przerwy od kreatyny, ale co mógłbym brać przed treningiem na pobudzenie ?
Na pompe kupiłem już Arginine Olimpu, która fajnie na mnie działa.
Dieta oczywiście jest, wzbogacana o carbo i białko X5 z racji uzupełniania braków.
Staż treningowy ok 1.5 roku,
Był to mój 3 cykl kreatynowy.

Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25822
Kup sobie NOZ IV

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
JA bym wrzucił Shock Therapy wychodzi bardzo ekonomicznie starczy na stosowanie teraz przed treningiem i póxniej jak znó zarzucisz cyklem kreatynowym
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83990 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709987
Shock się nie nadaje bo też ma kreatyne
kup sobie kofeinę w kaps tanio i skutecznie

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1154
NOZ IV chyba teżsie nadaje w czasie cyklu kreatynowego,
chociaż wolałbym teraz nie kupować takiego stacka, narazie poćwicze tydzień, może 2 bez pobudzaczy, a potem coś kupie, ale ciagle nie wiem co...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczucie senności po kreatynie

Następny temat

Nox Pump Xtreme vs. Mesomorph

Shoty
Polecane artykuły