SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW co drugi dzień do poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
Chcialbym najpierw przeprosic za poprzednie zachowanie i wypowiedzi...
Mysle ze jak sie Was poslucham to lepiej na tym wyjde.
Chcialbym cwiczyc fbw co drugi dzien, czy taki plan bedzie ok?

A:
Martwy Ciąg 4s
Zerher Squat 3s
Wyciskanie sztangielek skos w gore 3s
Wyciskanie żołnierskie 3s
Wyciskanie francuskie 3s
Brzuch/łydki

B:
Przysiad ze sztangą na barkach 4s
Wiosłowanie sztanga 3s
Wyciskanie na płaskiej 3s
Wyciskanie sztangielek 3s
Uginanie ze sztanga 3s
Brzuch/łydki


Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-26 10:41:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
plan ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
Dzieki, a ilosc serii i czy nie lepiej robic bic i tric na kazdym?
Robilbym 1s podciagania prze i po treningu bo narazie to negatywy, bedzie ok?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
niepotrzebne kombinowanie

zostaw jak jest albo nawet na barki i lapy zmniejsz o 1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
czyli zostawie narazie jak jest, a tego podciagania nie robic? sog
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
tez zbedne

chyba ze zamiast uginania na bic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
Progres moze byc o 2kg na duze partie na tydzien i 1 kg na male partie na tydzien?
I oczywiscie w seriach bede progresowal w duzych o 5kg a malych o 2 kg, bedzie ok?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
co tydzien na wielkie zobacz na +5 kg pojdzie bo 2 to malo troche
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
A na male? I w serii? Dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
w serii moze zostac jak podales

a na male co tydzien 2-2,5 kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
Dzieki. Zakres powtorzen 6-12 moze byc?
Jak nie bede w stanie wykonac progresji to co robic?
Bo to 5kg imo duzo, na klacie mam zero progresu :(

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-26 11:42:51
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poproszę o pomoc w ułożeniu treningu na spalenie zbędnego tłuszczyku.

Następny temat

Klatka

electro
Polecane artykuły