SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie trafiony prezent, czy warto wymienić??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2962
Witam, dostałem whey pro gainer 2 vitamaxa 4,5kg. Ale od dłuższego czasu myślałem o mutant massie, i mam możliwość wymiany za dopłatą. Jak myślicie warto, czy może zostać przy gainer 2?? dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10054
ankieta najpierw

a no i napisz za jaka doplata jeszcze mozesz zamienic sie?

Zmieniony przez - maly902 w dniu 2010-03-24 18:11:46

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nie napisales jaka masz przemiane, jakie sa oczekiwania, jaka waga wzrost staż
jednym słowem prosze zamiescic wypełnioną ankiete działu ktora znajdziesz w postach podwieszonych :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2962
Ankieta.
1 .WIEK: 18 lat
2 .WAGA: 57 kg
3 .WZROST:175 cm
5 .STAZ NA SILOWNI: 2 miesięcy
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Zdobycie masy
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna, gainer
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ektomorfik
11 . Czy masz dietę?: Tak

Dopłacić muszę 50zł, ale to nie problem..

Zmieniony przez - Razorik w dniu 2010-03-24 18:28:15
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nie bedzie dla ciebie znacznie lepszy mutant mass, ja na twoim miejscu bym nie doplacal i zjadl cfm'a, z taka waga nie odczujesz zadnej roznicy

mutant mass jest kierowany do osob ktore maja obawy o tkanke tluszczowa, tobie zadna ilosc kcal krzywdy nie zrobi jesli chodzi o poziom % body fat

wniosek nie warto przeplacac w twoim przypadku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10115
jak dla ekto to whey pro jest bardzo dobry.

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2962
Dzięki za szybką odpowiedź :), w takim razie zrobię tak jak mówisz i nie będę wymieniał. Pozdrawiam. :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który i czy Xpand wybrać?

Następny temat

musze dobrac gainera

electro
Polecane artykuły