SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sadzicie o AminoStar EGG AMINO 4000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 74 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 765
czy ktokowilek z was stosowal AminoStar EGG AMINO 4000 bo mam okazje kupna tych amino kwasow po bardzo atrakcyjnej cenie tylko nie wiem czy jest sens kupowac kota w worku czekam na jakies wypowiedzi i recezje tego suplematu z gory dzieki
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Są to aminokwasy z jaja a więc niezłe. Tyle że cena trochę za wysoka. Tabletki maja po 1g więc 400g kosztuje chyba ok. 90 zł.
Napisz po jakiej cenie Ty je mozesz mieć?

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
cena jest wysoka
ale towar pewny (bez obaw)

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Lepiej kup sobie 2 opakowania aminkow megabola(razem ok 380g), zaoszczedzisz 30zl lub najlepiej kup sobie aminki Vitalife 4600 400tab/2,3g za 115zl u Sona one wychodza najtaniej na rynku.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1692
Mam takie aminokwasy w 200 tabletach jak to zażywać ?
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
4-6g 20-30 min przed posiłkami

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
oraz rano po przebudzeniu

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1692
to by wychodziło na około 5 tabletek dziennie, a w jakich porach najlepiej ?
2 rano
1 w srodku dnia
2 wieczorem
tak moze byc ? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1692
aha a mozna zjesc taka tabletke zaraz po wypiciu kreatyny ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
min dawka to ok. 3g aminek czyli 3 tab.
nie polecam laczyc aminek z kreatyna, aminki zawsze na pusty zoladek 20-30 min przed posilkami

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1692
to Góral powiedz mi please jak mam jesc te tabletki rano wieczorem czy jak ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - zmienilem zdanie.

Następny temat

moja żona poszla na fitness!!!

electro
Polecane artykuły