Szacuny
7
Napisanych postów
74
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
765
czy ktokowilek z was stosowal AminoStar EGG AMINO 4000 bo mam okazje kupna tych amino kwasow po bardzo atrakcyjnej cenie tylko nie wiem czy jest sens kupowac kota w worku czekam na jakies wypowiedzi i recezje tego suplematu z gory dzieki
pozdrawiam
Szacuny
49
Napisanych postów
11477
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
94174
Są to aminokwasy z jaja a więc niezłe. Tyle że cena trochę za wysoka. Tabletki maja po 1g więc 400g kosztuje chyba ok. 90 zł.
Napisz po jakiej cenie Ty je mozesz mieć?
Szacuny
34
Napisanych postów
11776
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
62881
Lepiej kup sobie 2 opakowania aminkow megabola(razem ok 380g), zaoszczedzisz 30zl lub najlepiej kup sobie aminki Vitalife 4600 400tab/2,3g za 115zl u Sona one wychodza najtaniej na rynku.
Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
Szacuny
34
Napisanych postów
11776
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
62881
oraz rano po przebudzeniu
*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1 *************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
Szacuny
34
Napisanych postów
11776
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
62881
min dawka to ok. 3g aminek czyli 3 tab.
nie polecam laczyc aminek z kreatyna, aminki zawsze na pusty zoladek 20-30 min przed posilkami
*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1 *************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki