Witam.
Mam pytanie, czy jest sens jedzenia Thermo Fat Burnera wyłącznie z ćwiczeniami siłowymi i biegami, bez aerobów i diety ? Nie zależy mi na straci 20 kg, tylko reszty nadmiaru tłuszczu z brzucha.
Pozdrawiam, Kuba.
Mam pytanie, czy jest sens jedzenia Thermo Fat Burnera wyłącznie z ćwiczeniami siłowymi i biegami, bez aerobów i diety ? Nie zależy mi na straci 20 kg, tylko reszty nadmiaru tłuszczu z brzucha.
Pozdrawiam, Kuba.
Krzysztof Piekarz
