Szacuny
53
Napisanych postów
1265
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
16214
p1r3k ten sport polega na przyzwyczajeniu organizmu do zwiększonej ilości CO2 i pracy w warunkach beztlenowych. Gdyby się nie przekraczało tych tak zwanych barier to pływało by się jakieś max 10m. Freediving nie można uznać za sport 100% bezpieczny zgadza się ale właśnie po to stosuje się środki zapobiegawcze aby nic się nie stało poważnego tak naprawdę. Zresztą każdy robi to co lubi niektórzy palą i nic ich to nie interesuje co się dzieje z ich organizmami. Freediving to sport w którym zastosowanie odpowiednich metod właściwie eliminuje niebezpieczeństwo jednak jak we wszystkim nie do zera.
ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
12
tylko trening ,wody i cisnienia nie oszukasz ,znam faceta który na szedziesiąte urodziny na -60m zanurał oczywizda bez piór
aktualny rekord to -90m,,[2009r]bez piór [płetwy]
na windzie bodajże -214m czy -240m musze sprawdzić
pzdr..