SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Freediving - czyli nurkowanie bezdechowe

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
witam, szukam kogos do cwiczen na basenie(freediving)z rejonu bielska białej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
bielsko - biała. bezpośrednio bedzie problem ale w okolicach krakowa są osoby. a co powiedziałbyś na kurs wyjazdowy. zobaczysz co to jest i z czym się to je. Wyjazd to znaczy niemcy jezioro Hańcza lub w nastepnym roku około kwietnia bedzie kurs w egipcie. co ty na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
witam,a czy mozesz mi dac,brzydko mowiac ,jakis namiar na siebie?
jezeli chodzi o krakow,jesli wszystko bedzie dograne, to nie ma sprawy moge przyjechac, gorzej juz z niemcami,to juz jest wyjazd bardziej skomplikowany:)
i chcialbym cos pocwiczyc, moze napisze jak to teraz ze mna wyglada, cwicze sam na basenie, i bez treningu przeplywam bez pletw tak ok, 55m,:)sadze ze jakbym mial kogos kto by mnie asekurowal, dalbym rade wiecej. pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
Bardzo niebezpieczny sport, po latach nieodwracalne zmiany w psychice Nie neguję, podziwiam Was. Ale pusiketom internetowym zdecydowanie odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Jak sie cwiczy z głową to jest w sumie bezbieczny. ja zaczołem nurkować w wieku 6/7 lat teraz mam 16 i nic mi nie jest. oczywiscie na początku nurkowanie to nie było tylko bicie własnych rekordów ale głównie "zabawa" pod wodą. nie wiem o jakich zmianach w psychice piszesz? podczas kontrolowanego "bezdechu" mózg cały czas otrzymuje odpowiednią ilość tlenu więc chyba nie ma podstaw żeby dochodziło jakichkolwiek zmian. ogolnie polecam

Pozdrawiam - sebabro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
masz oczywiście ogromną racje to jest jak najbardziej bezpieczny sport. Trzeba tylko wiedzieć co się robi i robić to z głową! Więc radze mieć swoje początki pod okiem fachowca. Ja sam wiem co mówie. Ja robiłem kurs u Bartka Morawca we Wrocławiu. On jest jednym z dwuch instruktorów free w polsce. nawet niedwno odpalił swoją strone www.bartoszmorawiec.com piszcie do niego na zakładce kontakt. non stop są organizowane jakieś kursy. warto !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
każdy sport uprawiany rekreacyjnie jest bezpieczny Jeśli mowa o przełamywaniu własnych słabości i osobistych rekordach to już nie jest rekreacja
http://swimming.about.com/od/freediving/Free_Diving_depth_and_breath_holding_duration_dangerous.htm
http://www.wisegeek.com/what-is-freediving.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
o kolego i właśnie w tym tkwi istota całego freedivingu ! Żeby tak przełamać swoje bariery które są tylko w głowie ażeby z dnia na dzień nasze nurkowania były coraz to lepsze. A wtedy cały czas dla nas będzie to rekreacja ;) Wtedy bardzo ciężko wyczuć tą granice w której rekreacja zmienia się w wyczynowe uprawianie tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
W tym sporcie trzeba dbac o bezpieczeństwo ale nie można z góry mowic że jest bardzo niebezpieczny i odradzać go innym... p1r3k nurkowałeś kiedyś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
hej.....ja np , zawsze nurkowałem, z małolata głębia mnie strasznie przyciągała...na każdych wakacjach brałem maskę,pletwy i do morza,zawsze wyławiałem dużo muszli robiłem to...co inni nie dawali rady....i niewiedzialem nic o freedivingu...a teraz jak już wiem..chce poświecić temu dużo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem Prosze o pomoc

Następny temat

suplementy przy ogolnorozwojowce?

WHEY premium