Witam, od poczatku tego roku czyli 2 miesiace cwicze na siłce planem FBW oto on:
Nogi: Prostowanie na maszynie 4x12
PLecy : Wiosłowanie sztangą 4x12
Klatka: Wyciskanie na płaskiej: 12,12,10,8
Rozpiętki: 12,12,10,10
Barki: wyciskanie z klatki: 3x12
Bic: uginanie ze sztanga: 3x12
Tric: Prostowanie jednej sztangielki(francuz) 3x12
I mam pytanie czy popronujecie wprowadzic juz jakas zmiane?? Zeby trening moze był ciekawszy i zaskoczył miesnie ?
Nogi: Prostowanie na maszynie 4x12
PLecy : Wiosłowanie sztangą 4x12
Klatka: Wyciskanie na płaskiej: 12,12,10,8
Rozpiętki: 12,12,10,10
Barki: wyciskanie z klatki: 3x12
Bic: uginanie ze sztanga: 3x12
Tric: Prostowanie jednej sztangielki(francuz) 3x12
I mam pytanie czy popronujecie wprowadzic juz jakas zmiane?? Zeby trening moze był ciekawszy i zaskoczył miesnie ?
Krzysztof Piekarz