Szacuny
5
Napisanych postów
757
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39076
Witam,
tak sie zastanawiam nad kupnem jakiegos NO pompera bez kreatyny tylko nie wiem czy moge go brac. Czy takie suple bardzo podnosza cisnienie i puls? Biore leki obnizajace troche cisnienie ale lekarz powiedzial ze np kawe czy guarane moge wypic. Co myslicie?
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
moga sie przyczynic do podnoszenia cisnienia.
w jakim stopniu? trudno powiedziec, zalezy od organizmu. ja bym bym ostrozny na twoim miejscu. mozesz skonsultowac to z lekarzem sportwym.
Szacuny
5
Napisanych postów
757
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39076
Zadzwonilem do lekarza u ktorego sie lecze i powiedzial ze raczej nic sie nie powinno dziac, najwyzej mam zaczac od mniejszej dawki.
Co polecacie bez kreatyny? Takie cos dobrze pompuje i dodaje energi?
Shock THERAPY 1kg Universal