SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna a ciśnienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4717
elo.monohydrat zwiększa retencje wody w organiźmie, czy przez to wzratsa ciśnienie krwi?jeli tak to mniej więcej o ile?i czy jest to zdrowe przez dłuzszy czas, bo przecież cykl trwa ok 40 dni??
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
nic ci nie bedzie. w zwiazku z retencja wody mozliwe jest zwiekszenie cisnienia ale nieznaczne.

nie ma czym sie martwic
1

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
To jeszcze zalezy od organizmu... niektórzy maja podwyzszone a niektórych to wcale nie rusza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
mówiłem o zdrowym młodym człowieku

osoby mające duze problemy przeciez nawet nie biorą sie za ćw
1

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Ja jak zaczynalem przygode z silownia to mialem nawet spore nadcisnienie ,ale lekarz powiedzial ze moge cwiczyc.No i jakos mi silka pomogla chyba z tym nadcisnieniem bo stopniowo sie ono zmniejszalo a teraz po 5 latach treningow mam idealne cisnienie mimo ze jestem czesto na cyklach kreatynowych do tego kofeina ktora tez podnosi cisnienie i dobze jest.
Jesli masz wysokie cisnienie i sie boisz ze po kreatynie Ci jeszcze wrosnie to mozesz brac w tym czasie cytruline ktora obniza z koleji cisnienie badz dobry tez jest czosnek
Ale ogolnie niepowinno natyle cisnienie wrosnac(o ile wogole wzrosnie) po kreatynie aby bylo to niebezpieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
kapke moze zwrosnie ale nie znacznie

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4717
a jeśli wzrośnie, to przy jakiej wielkości ćwiczenia przestać brać kreatyne??:>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
po krecie wzrasta cisneinie niektórym osobom nawet bardzo ale po kilku dniach w 99% sie normuje chyab że jesteś chory na coś

często jest tak że sobie wmawiają że kreta podnosi ciśnienie i z nerwów się im podnosi (serio)

a wiec jak zdrowyś to bierz nie żałuj se
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4235
Co do cisnienia to ja miałem okolo 140 na 90 a miałem 16 lat i zakupiłem sobie krede jak zwykle nie pokazywałem mamie:P I rodzice wyslali mnie do lekaza i miałem miec robione badania serca takie tam :P Troche sie bałem bo miałem zaczac cykla na kreatynie :) gdy zaczołem brac cisnienie mi sie poprawiło 120 na 70 i byłem szczesliwy bo moi rodzicie myslali ze ja zazywam narkotyki lub biore sterydy:P

To jest moja historia mowie jak było. Mozecie nie wierzyc:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1224
u wielu osób kreatyna (zwłaszcza monohydrat) powoduje wzrost ciśnienia krwi! (np. do poziomu 140 - 160). Należy stale badać ciśnienie biorąc preparaty kreatyny i zastanowić się nad jej stosowaniem. Istnieją także doniesienia o zaburzeniach pracy serca, wątroby i nerek! Powszechnie znanym objawem ubocznym przedawkowania kreatyny jest przeczyszczenie i nudności. Sprzedawcy podają, że kreatyna nie ma skutków ubocznych co jest oczywiście nieprawdą! Osoby mające nadciśnienie nie powinny w ogóle sięgać po ten suplement. Długoterminowy wpływ kreatyny na zdrowie jest nieznany: oczywiście producenci i dystrybutorzy nie powiedzą niczego złego o swoich produktach! Wartości ciśnienia: 140/90 są uznawane za granicę normy lub wręcz nadciśnienie tętnicze i w tym ostatnim przypadku osoby kierowane są do dalszej diagnostyki i/lub leczenia! "Nadciśnienie to groźna, przewlekła choroba, może być bezobjawowa i prowadzić do rozwoju powikłań sercowo-naczyniowych, takich jak: przerost lewej komory serca, choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu, miażdżyca tętnic, upośledzenie funkcji nerek, uszkodzenie siatkówki oczu". Więcej w serwisie: http://www.zdrowie.med.pl/ ).

Odważny to nie ten,który się nie boi...
...ale ten, który mimo strachu podejmuje wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21902
Na pierwszym i drugim cyklu nie odczulem zadnych skokow czy podniesionego cisnienia. Jednak na trzecim cisnienie dochodzilo mi do 150/70 a normalnie mam od 120-130/60-70. Odstawilem krete i po kilku dniach po zmniejszeniu sie retencji wody cisnienie wrocilo do normy. Wszystko zalezy od organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Separating Fact FROM Fiction

Następny temat

DHB czy warto ?

Wiecej