SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Witam wszystkich. Jestem tu nowy 3 tyg temu zaczałęm swoją przygode z siłownia w maju skoncze 18 lat. Mój problem na tym polega że po siłowni strasznie jestem słaby robie sie blady i przychodz do domu i kłade sie spac :( Chyba dlatego sie tak dzieje ponieważ spalam dużo energi co zrobic żeby tak nie było. Trenuje na sucho ale mam zamiast sobie kupic odzwywki na mase mi wystarczy 2kg jak przybede mam teraz 177 cm zwrostu i waze 65 kg. Mój cel nie jest wyciskać na ławce 100kg i być nie wiem jak rozwalonym. Moim celem jest wyrzezbienie ciała i to mnie w 100% zadowolony. Panowie wiecie dlaczego tak sie dzieje co powinienem robić zeby tak nie było może cos zazywac?? Albo jakie odzwyski radzicie?? Pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
żarcia nie masz ułożonego i tyle, musisz jeśc ryże, kurczka, jajka, warzywa, zdrowe tłuszcze, zeby dostarczyć organizmowi to co ma wypracować na treningu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15207
Zła dieta i podejrzewam że źle dobrany trening. Przed jak i po siłowni powinieneś jeść lekko strawne posiłki. Po co ty w ogóle ćwiczysz, chcesz zrobić 2 kilo masy. A i chcesz to wyrzeźbić. A słyszałeś że w gównie się nie rzeźbi?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
"177 cm zwrostu i waze 65 kg" - az ciezko mi ciebie wyobrazic

dostosuj sie do rad kolegow; ja ze swojej strony moge dodac, ze abys sie nie czul zmeczony i senny kup sobie carbo. ale przede wszystkim dieta!

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Bo dla was odrazu człowiek musi być nie wiek jaki i co najmięcej mieć 50cm w bicepsie. Masz racje z tą wagą przesadzilem co najmięcej musze dobic do 75kg. Trening mam dobrze ułozony bo mi go układał taki koleś co się tym zajmuje. Czyli muszę sobie kupić carbo ok. A jakie odzywki polecacie takie do 3 kg na mase??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
to od diety zalezy ile przytyjesz, suple to tylko dodatki.
jak chcesz troche pokabinowac z waga, to kup jeszce jakiegos gainera.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Dzieki bart :) Tak zamierzam zrobic:) I chyba zostaje mi tylko ćwiczyc i dojśc do jakieś sylwetki:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15207
ciekawi mnie ten trening rozpisany przez tego niby znawce, jesteś w 3 tygodniu powinieneś mieć trening rozgrzewkowy. Napisz jaki masz trening.
Polecam ci białko z ostrowi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4401 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22973
Nie będziesz miał z czego rzeźbić dopóki ok 87-90 kg nie będziesz miał. Hehe nie ma odżywek do ileś tam kilo na masę to zależy jak będziesz jadł. Na początku podstawowe zasady zdrowego żywienia 5-7 posiłków dziennie i wystarczy bo się szybko rośnie na początku. Nie musisz ze stażem 3 miechów układać jakiejś zbilansowanej diety. Białko ostrowi smakuje jak g**** ale jest w dobrej cenie, jak masz problem z kasą to chyba najlepsze rozwiązanie.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15207
sory Stoker ale ja cenię ostrowie właśnie za smak, w pełni naturalny, bez zbędnych aromatów smakowych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
ostrownia jest dobra co chcecie? polecam owoce lesne

teść z oma na mecie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenia

Następny temat

Aeroby

electro
Polecane artykuły