SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy jeść na siłę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8527
Jak w nazwie tematu, czy warto jeść na siłę, żeby osiągnac swoje zapotrzebowanie kaloryczne, jak już czuje się człowiek pełny i nie da rady więcej zjeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14359
jesli masz wyliczone zarcie i chcesz dopiac wszystko na ostatni guzik to wepchnij.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1669
świetny dział wybrałeś

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5005
napewno nie na siłe tylko czesto kilka posiłków dzienie

Thug Life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8527
Właśnie wiem, że jem mniej niż moje zapotrzebowanie, a do tego nie chce wejść we mnie. Tzn jem mniej, bo więcej nie moge...

PS. Wiem, powinno być w odżywianie, kurcze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5005
jedz np 6 albo z 7 posiłków i będzie git

Thug Life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1669
Nie, to ja źle zrozumiałem :/ Nie przeczytawszy posta nawet odpowiedziałem. Zrozumiałem temat jako jedzenie na zwiększenie siły. Kiedy się skapnąłem, było już za pźno. Teraz pewnie dostane bana

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8527
Co sądzicie o tym, żebym napisał nowy temat z moimi danymi oraz tym co spożywam, bo wiem, że mam kilka problemów z tym. Można?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy masa?

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły