SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PlusLiga 2009/2010

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56884

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 2:3 (25:23, 20:25, 23:25, 25:16, 9:15)

Dziwny mecz obfitujący niestety jak wspominaliście w błędy sędziowskie do tego najwięcej punktów w meczu zdobył środkowy AZS-u Piotrek Nowakowski (18 pkt).

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:20, 26:24, 25:20)

Składy zespołów:

AZS Częstochowa: Nowakowski (9), Drzyzga (2), Janeczek (22), Wiśniewski (6), Gradowski (8), Łuka (10), Zatorski (libero) oraz Kardos i Kankaanpaa (1)

Politechnika: Buszek (7), Kłos (4), Rybak (14), Kapelus (13), Szulik (1), Bednaruk (2), Wojtaszek (libero) oraz Gałązka (1), Radomski (2), Maciejewicz i Neroj (2)

siatka.org

MVP spotkania: Fabian Drzyzga, który moim zdaniem coraz odważniej puka do drzwi reprezentacji . Znów ze świetnej strony pokazał się także Bartek Janeczek, tym razem zdobywając 22 punkty



Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2010-01-21 20:22:07

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
A jak Kanapka czy jak on sie nazywa? Gral cos widze, bo punkta zdobyl, ale czy weszedl jakos na dluzej? Jak sie pokazal?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
Nie grał długo i jakoś wybitnie też się nie pokazał

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
Od przyszłego sezonu PlusLiga liczyć będzie 12 zespołów. O takim rozwiązaniu dyskutowano już od kilku miesięcy, ale poważne rozmowy na ten temat odbyły się podczas turnieju finałowego Pucharu Polski w Bydgoszczy.

Według naszego rozmówcy nieformalne decyzje już zostały podjęte. Oficjalnie fakt ten zostanie ogłoszony po zakończeniu spraw proceduralnych w PZPS. Nastąpi to pod koniec marca. W następnym sezonie liga zostanie powiększona do 12 zespołów, a obecne rozgrywki zostaną przyspieszone z uwagi na zmianę o tydzień terminu rozpoczęcia Ligi Światowej. Jest to dobra informacja dla zespołów z końca tabeli PlusLigi, gdyż przy powiększeniu liczby drużyn grających w lidze mogą liczyć na pozostanie w siatkarskiej ekstraklasie.


No i co wy na to? Ja osobiście uważam, że to dobry pomysł, więcej meczy będzie Tylko ciekawe kto kupi prawa do transmisji

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Bardzo dobrze Wiecej druzyn to zawsze wieksza rywalizacja... Moze i nowi sponsorzy i mozliwosc pozyskania dobrych zawodnikow do naszej ligi

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
Tylko żeby nam ta liga do N na przykład nie odfrunęła

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Mysle, ze nie jest to mozliwe... Polsat ma juz duze doswiadczenie i zanim inne stacje weszly by na ten poziom co polsat mineloby kilka dobrych lat...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
tyle, że Rusko zażyczył sobie astronomicznej kwoty za transmisje więc nie wiadomo jak to do końca będzie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Chlopaki zaczeli gre poprostu Jedni chca jak najbardziej podbic cene, a drudzy ja zbic A i tak jasne jest, ze polsat wezmie prawa tylko kwestia za ile

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Skoki narciarskie: Letnia Grand Prix 2009

Następny temat

Szereg pytan :)

electro
Polecane artykuły