Wybrałem typowy split, gdyż nie przepadam za fbw act itp. chociaż to nie znaczy, że ich nie próbowałem.
Profil aktualny.
Miałem masować od połowy stycznia ale postanowiłem wziąść się za redukcję żeby póżniej się nie zalać tragicznie gdyż jestem endomorfikiem.
Trening:
Poniedziałek
Poranne aero 20 min (będę wydłużał z czasem)
Wtorek
Plecy + triceps
Środa
Poranne aero 20 min
Czwartek
SW
Piątek
Poranne aero 20 min
Sobota
Nogi + biceps
Niedziela
Klatka + barki
Moge jedynie tak zapalnować rozkład trenigów w tygodniu.
Dobra a teraz trening proszę o sprawdzenie i porady
Trening z mała liczbą powtórzeń nie wiem czy schodzic do 3 powt czy dac 4?
Plecy + Triceps + przedramie
MC
10,8,8,6,3,3
Wiosłowanie
8,6,6,6,4
Ściąganie drążka szeroko
8,6,6,6,4
Wyciskanie wąsko
4x8-6
Wyciskanie francuskie
4x8-6
Nie wiem jak to nazwać trzymam sztange palcami i zaciskam dłoń
4x10-8
Nogi + biceps
Przysiad
10,8,8,6,3x3
Przysiad przedni
3x8-6
Dwugłowe
4x12-10
Wspięcia
4x15
Sztanga prosta
4x8-6
Młotki
4x8-6
Klatka + barki
Wyciskanie leżąc
10,8,6,3,3
Pompki na poręczy
4x8-6
Rozpiętki skos w górę
4x8-6
Wyciskanie hantlami
4x8-6
Unoszenie do przodu
4x8-6
Unoszenie w opadzie na boki
4x8-6
Po każdym treningu 5-9 serii na brzuch.
Proszę o porady. Pozdrawiam i udanej zabawy sylwstrowej
Profil aktualny.
Miałem masować od połowy stycznia ale postanowiłem wziąść się za redukcję żeby póżniej się nie zalać tragicznie gdyż jestem endomorfikiem.
Trening:
Poniedziałek
Poranne aero 20 min (będę wydłużał z czasem)
Wtorek
Plecy + triceps
Środa
Poranne aero 20 min
Czwartek
SW
Piątek
Poranne aero 20 min
Sobota
Nogi + biceps
Niedziela
Klatka + barki
Moge jedynie tak zapalnować rozkład trenigów w tygodniu.
Dobra a teraz trening proszę o sprawdzenie i porady
Trening z mała liczbą powtórzeń nie wiem czy schodzic do 3 powt czy dac 4?
Plecy + Triceps + przedramie
MC
10,8,8,6,3,3
Wiosłowanie
8,6,6,6,4
Ściąganie drążka szeroko
8,6,6,6,4
Wyciskanie wąsko
4x8-6
Wyciskanie francuskie
4x8-6
Nie wiem jak to nazwać trzymam sztange palcami i zaciskam dłoń
4x10-8
Nogi + biceps
Przysiad
10,8,8,6,3x3
Przysiad przedni
3x8-6
Dwugłowe
4x12-10
Wspięcia
4x15
Sztanga prosta
4x8-6
Młotki
4x8-6
Klatka + barki
Wyciskanie leżąc
10,8,6,3,3
Pompki na poręczy
4x8-6
Rozpiętki skos w górę
4x8-6
Wyciskanie hantlami
4x8-6
Unoszenie do przodu
4x8-6
Unoszenie w opadzie na boki
4x8-6
Po każdym treningu 5-9 serii na brzuch.
Proszę o porady. Pozdrawiam i udanej zabawy sylwstrowej

Moja domowa siłownia - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_:_-t563842.html
Krzysztof Piekarz

