Witam.
Jedno proste pytanie...
Czy Treningiem obwodowym można ćwiczyć 4 x na tydzień??
Obwodowy ma mi służyć jako ogólnorozwojówka na wytrzymałość mięśniową ( będzie on dobrym uzupełnieniem lekkoatletyki która trenuje)
Poniedziałek-trening
Wtorek-trening
Środa-wolne
Czwartek-trening
Piątek-trening
Weekend -wolne
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Jedno proste pytanie...
Czy Treningiem obwodowym można ćwiczyć 4 x na tydzień??
Obwodowy ma mi służyć jako ogólnorozwojówka na wytrzymałość mięśniową ( będzie on dobrym uzupełnieniem lekkoatletyki która trenuje)
Poniedziałek-trening
Wtorek-trening
Środa-wolne
Czwartek-trening
Piątek-trening
Weekend -wolne
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz