Szacuny
1
Napisanych postów
172
Wiek
6 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7050
Witam.
Szybkie pytanie, styknie czy nie? Czy 2 puchy clouta potrzebne? Bo w koncu w shocku tez jest kretka a zostalo mi pol puchy po poprzednim cyklu i tak sie zastanawiam, a ten clout mi wpadl w oko
Szacuny
13
Napisanych postów
1806
Wiek
41 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5490
jeśli chodzi Ci o to czy styknie Ci na cykl to nikt Ci nie powie, ze względu na to, że nie wiadomo jaki długi chcesz zrobić cykl i nie wiadomo ile masz treningów, sam musisz to sobie policzyć, zasada jest mniej więcej taka żeby w DT brać 10g kreatyny a w DNT 5g, resztę policz sam
Szacuny
13
Napisanych postów
1806
Wiek
41 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5490
możesz zrobić tak jak pisał davidnth tzn dorzucić wolną formę kreatyny do tego mono/jabłko, policz ile będziesz miał przez te 6 tyg dni treningowych i policz ile potrzebujesz kreatyny (oprócz tych 3g z Clouta) według zasady o której Ci pisałem i wyjdzie Ci ile potrzeba i taką ilość kup;)