Jak tak pojechałes na suplach to dobra genetyka. Poczytaj troche o diecie, odżywki dobrego żarcia nie zastąpią.
...
Troche brzuch Ci wyje*al, widac na fotce w podkoszulce.
Ogolnie troche podlany jestes, ale nie jest zle.
Gratuluje postepow.
Ja wlasnie wczoraj otrzymalem horse power i cell pump'a i bede testowal. Moge sie podzielic efektami jak chcesz - moze tez wyprobujesz.
Pozdrawiam
Ogolnie troche podlany jestes, ale nie jest zle.
Gratuluje postepow.
Ja wlasnie wczoraj otrzymalem horse power i cell pump'a i bede testowal. Moge sie podzielic efektami jak chcesz - moze tez wyprobujesz.
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!