SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

smpa pomożesz? ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2837
Zmodyfikowałem swoja diete CKD tylko chciałbym żeby mi ktoś obeznany to ogarnął.

Zapotrzebowanie:
2376
Węgle - 119kcal - 30g (aczkolwiek w diecie wyszło mi 40 z orzechami)
Białko - 594kcal - 150g (mała nadwyżka)
Tłuszcz - 1663kcal 185g (mam ok 175g)

Produkty:
50g margaryny
400g kurczaka
6 jajek
120g orzechów laskowych
Warzywa
Pół paczki ryżu

I śniadanie
3 jajka smażone na margarynie + orzechy 30g

II śniadanie (przedtreningowe)
¼ paczki ryżu 200g kurczaka + warzywa + orzechy 30g

Obiad (potreningowy)
¼ paczki ryżu + 200g kurczaka + warzywa

podwieczorek
orzechy 30g + warzywa

kolacja
3 jajka smażone na margarynie + orzechy 30g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1865
Dobra, dobra. To ma być dieta redukcyjna, tak?

Węgle - 119kcal - 30g (aczkolwiek w diecie wyszło mi 40 z orzechami)
Z tego co widzę, to szamasz paczkę ryżu dziennie.
Jedna torebka - 100g ryżu masz 79g ww.
Chyba coś źle policzyłeś.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2837
Dieta CKD. Pół paczki ryżu, nie paczka ale chyba musze zmniejszyć bo mam jeszcze orzechy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1865
Racja, szybko spojrzałem i nie zauważyłem, że ogólne produkty podałeś, ale nawet w połowie paczki ryżu jest dużo więcej ww niż wypisałeś.
100g ryżu to 79g ww.


Zmieniony przez - hagze w dniu 2009-11-18 19:12:42
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
jaki wogóle masz cel

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2837
Waże 72kg i mój cel to 8% BF. Wiem że chudo ale chce zostać przy tej wadze Aktualnie jest 16-18%. Zmiana diety:

I śniadanie
3 jajka smażone na margarynie + orzechy 30g

II śniadanie (przedtreningowe)
200g kurczaka + warzywa + orzechy 30g

Obiad (potreningowy)
1 skibka chleba razowego (30g) + 200g kurczaka + warzywa

podwieczorek
orzechy 30g + warzywa

kolacja
3 jajka smażone na margarynie + orzechy 30g


Orzechy zmieniłem na włoskie i teraz mam razem z chlebem równiutkie 30g ww.

Ogólnie mam pozostałości na brzuchu i klatce po szalonym fastfoodowym okresie z dzieciństwa i męcze sie z tym od wielu lat. Chce zamknąć ten rozdział raz na zawsze. teraz ;)


Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2009-11-18 23:11:28
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia z otyłości ....????

Następny temat

Cwiczenia dla utrzymania dobrej kondycji,jak i wygladu.

electro
Polecane artykuły