SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kolejny cykl propozycja suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek 25
3) waga/wzrost 75 / 175
4) staż treningowy ponad 4 lata
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy tak
7) stosowane wcześniej spalacze nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od bcaa i zma
9) ilość dni wolnych od kreatyny ponad 60
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) diete mam ale braki chce uzupelnic gainerem
11)przewidziane finanse na cykl 150 - 200
12) uwagi i sugestie ćwicze 3xtygodniu na siłowni i do tego 3 x w tygodniu aikido

chciał bym abyście pomogli mi dobrać odpowiednie suplementy dodam że w ostatnim cyklu na masę brałem Xpanda i n.o.k.o. + massa xxl w celu uzupełnienia braków w diecie

myślałem o zwykłym monohydracie teraz z jakimś stackiem przed treningowym co byście mi polecili albo o zaproponowali inny zestaw suplementów

z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
A ja biore witaminy i minerały raczej oprócz wyjątkowych okresów (gdzie nie ćwicze itp.) biore cały czas, zmieniam tylko z vita-min multiple sport na vita-min i odwrotnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Mono
No-shotgun (stack przedtreningowy, b.dobry)
Bcaa Xtra
Białko + ewenutalnie carbo po treningu odrazu

do tego podstawa witaminy i minerały olimpa + omega-3

i masz dobry zestaw.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
dzięki wielkie za rade może ktoś jeszcze się wypowie
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
shotgun, bcaa xtra, bialko i ewentualnie carbo + witaminy i o-3 za 150 - 200zl? cięzko będzie

okrolbym zestaw o bcaa

brales jakies preparty przedtreningowe - bo ankiete wypelniles trochę dziwnie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5249
Chyba ciżęko bedzie zmieścić się w takim przedziale cenowym.
Ekonomicznie Mono + dobry stack to już 150 zł lekko licząc i kupując u najtańszego zródła.
Mono
Horse Power
BCAA ( jak dla mnie amino to podstawa )
i dobra dieta żebyś braków nie musiał prochami uzupelniać ( chociaż nie wiem co w dzisiejszych czasach jest droższe odżywki/suplementy czy dobry jakościowo obiad )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
tak stosowałem wcześniej stacki przed treningowe typu n.o.k.o

a mam pytanie czy może być taki zestaw
mono + cp + bcaa +zma

oczywiście gainer dla uzupełnienia braków w diecie

dodam do tego że bcaa i zma zostało mi po ostatnim cyklu

a myślałem jeszcze o takim zestawie no xplode + mono

Zmieniony przez - panwilli w dniu 2009-11-16 13:43:20
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
oba zestawy dobre
imo brałbym pierwszy
zdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
ale pierwszy ten mój czy co pdał faftaq
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
mono + cp + bcaa +zma
do tego witaminy i o-3 i jest si
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 525
no ja już brałem cp 2 cykle temu wiec teraz powinno być dobrze
a jeszcze coś takiego

xpolde + mono + bcaa + zma

bcaa
i zma jeszcze mam z ostatniego cyklu wiec tego nei msuze kupowac
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
też ok
tylko że drożej wyjdzie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady

Następny temat

Cell / TCM3

electro
Polecane artykuły