Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
685
Proszę o pomoc w zestawieniu odpowiednich odżywek.
Zestaw ma byc na jeden cykl.
Cel masa+siła .
P.S Dieta ,trening ,regeneracja i staż treningowy są ,ale nie znam się zupełnie na odżywkach
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Szacuny
29
Napisanych postów
3095
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25822
Kup sobie 2x Noko ewentualnie dokup bialka ale jest twierdzisz ze wszystko ok z dieta to ci niepotrzebne i zachowaj se kase na dupy a jak chcesz bardzo wydac hajs to doinwestuj w jakies cacka mile dla oka
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild