SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie Najlepsze Firmy Desek?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
northwave to jakas nowa firma?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1635
tak, nowa.
prawie od 20 lat robią pantofelki.
trochę krócej wiązania.
od niedawna deski.
Kunysz o nich nie pisał?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
cale szczescie ze mam Ciebie alfo i omego

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 557
O widze że zaczeliście o firmie northwave to może powiecie które z tych dwóch "pantofli" są najlepsze
http://www.allegro.pl/item486084466_northwave_decade_okazja_rozm_28_5.html
lub
http://www.allegro.pl/item486089118_northwave_legend_sl2_okazja_rozm_28_5.html
może jeszcze jakies inne? Albo jakiejś innej firmy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1635
Wiele riderow po doświadczeniach z NW już do nich nie wraca. Zaskakująca jest także ogromna utrata wartości nowych butow sprzed sezonu lub dwóch. Z braku kasy lepsze jednak te wloskie pantofle niż jakiś noname z marketu czy allegro.
Inne firmy w jakie możesz zdecydowanie celować to 32, Burton, Salomon, DC, Ride, Deeluxe, Vans. Najpierw określ się jak sztywny but potrzebujesz ( w zależności od stylu jazdy, preferencji, wiązań i deski jaka już masz). Potem wizyta w sklepach (sklepach) i przymiarka odpowiednich modeli. Nie kupuj na allegro (czy w sklepie www), chyba ze identyczny model z tego samego sezonu mierzyłeś w sklepie i leżał lepiej niż inne buty. Zle dobrany (niewygodny, niedopasowany) but skutecznie psuje frajdę z jazdy.
pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 557
Co myślicie o deskach head? Potrzebuje szybkiej odp. Jeżeli można i Venue.

Sorki za powtarzanie się niedokładie przeczytałem temat A deche już mam venue onyx 158

Zmieniony przez - milenium23 w dniu 2008-12-07 15:03:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
Witam jestem nowy na waszym forum. Potrzebuje pomocy jezdzilem dwa lata na desce burtona stara ale fajna pozniej mialem rok przerwy w tym sezonie chce kupic nowy sprzet jestem w stanie wydac ok 1300 zl potrzebuje wszystkiego.Interesowala by mnie deska do szybkich ale trudnych tras( duzo zakretow i nierownosci).Bardzo prosze o pomoc wachowcow:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3175
Forum Stomper moge polecic tak na szybko ale nie wiem czy jest w Polsce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
Nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie jakiej dlugosci i szerokosci powinna byc deska,(ja mam 184 wzrostu waze 72 kg i nosze 43 rozmiar buta)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3175
155-158 wide najlepiej bo możesz mieć problem z dlugoscia buta. wsztstko tez zalezy od flexu deski.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg Maratoński- Czy ktoś z Was juz kiedyś próbował?

Następny temat

Stroj biegacza.

electro
Polecane artykuły