187 masz identyko prawie jak ja tylko ja jescze amini wrzucam aha ty masz 25 gram ja po 30 w nietreningowych
....:::
Members Of Mayday
:::....
....:::
Members Of Mayday
:::.......Brak Podpisu...
Ilość wyświetleń tematu: 4325
Members Of Mayday
:::.......Brak Podpisu...
) Moim zdaniem musi być odstęp większy między piciem takiego koktaju...zresztą z własnego przykładu wiem
...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!!
GG 1135964 kom. 607204663
Hosse
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły