Mam białko ostrowia , mass xxl 4,8kg , nitrobolon energizer, aakg z treca, i monohydrat z vitalmaxa
Jak to wszystko połączyć ?
Z góry dzieki !
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: ok.190
Cel cyklu: masa,siła
stosowane już wcześniej suplementy : brak
Uprawiane inne sporty: kick boxing
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nic nie brałem
ilość dni wolnych od kreatyny: bd
przewidziane finanse na cykl: juz kupiłem co mi doradzono
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: 8 miesięcy
Jak to wszystko połączyć ?
Z góry dzieki !
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: ok.190
Cel cyklu: masa,siła
stosowane już wcześniej suplementy : brak
Uprawiane inne sporty: kick boxing
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nic nie brałem
ilość dni wolnych od kreatyny: bd
przewidziane finanse na cykl: juz kupiłem co mi doradzono
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: 8 miesięcy
Krzysztof Piekarz

