SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o radę fachowca ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 382
Mam białko ostrowia , mass xxl 4,8kg , nitrobolon energizer, aakg z treca, i monohydrat z vitalmaxa
Jak to wszystko połączyć ?
Z góry dzieki !

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam

Wiek: 17

Waga: 75

Wzrost: ok.190

Cel cyklu: masa,siła

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: kick boxing

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nic nie brałem

ilość dni wolnych od kreatyny: bd

przewidziane finanse na cykl: juz kupiłem co mi doradzono

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 8 miesięcy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Porcja nitrobolona przed treningiem. (w dni nietrenignowe nie bierz)

Aakg z Treca możesz dodać ze 2-4 kaps do porcji Nitrobolona.

Monohydrat - rano 5 g i po treningu 5 g, w nie treningowe rano 5 g i popołudniu 5 g.

Białko 30 i Mass XXL 50-100 g po treningu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Po co az tyle kreatyny?

Nitro w porcji ma 5g, wiec dorzucenie porcji mono(5g) po treningu w zupelnosci wystarczy.

W DNT 5-10g kreatyny.

Bialko/gainer wedle brakow w diecie.

AAKG mozesz dorzucic do nitro, jesli jest taka potrzeba.



Nastepnym razem proponuje uzyc wyszukiwarki, niz powielac tematy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 382
aakg brać przed i po treningu ? czy tak jak nitro tylko przed ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 382
białko i mass xxl tylko po treningu brac ??
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
bialko i mass xxl - wg brakow w diecie

mozesz wliczyc sobie w to porę potreningową
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Racja zapomniałem, ze nitro ma krete w składzie. Kijowo, ze ma krete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
aakg nie bierz już po trenie wystarczy tylko przed, nitro też ma aakg także sprawdź najpierw czy to Ci nie wystarczy, jak będzie za mała "pompa" to dorzuć ze 3-4 kapsy

żeby rosnąć to trza umić;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na począntek

Następny temat

Syntrax Matrix - proporcje białek?

electro
Polecane artykuły