Witam :) od poewnego czasu borykam się z problemem wzdęć.. codziennie rano mam że tak się wyrażę "jednorazową" biegunkę...;/ gdy wychodzę do szkoły wszystko jest ok.. ale już po paru pierwszych lekcjach czuję bulgotanie w brzuchu, nawet jego ból... czuję, że jest to coś "poważniejszego" niż pospolity "bąk"
to naprawdę krępujące...gorzej jest jeszcze, gdy w klasie panuje cisza..np.piszemy sprawdzian a tu u mnie nagle rewolucja...chociaż rzadko jest tak mocno słyszalna... chyba są to wzdęcia... ale czy ich przyczyną może być zażywanie glukosaminy 1000? Wcześniej też zdarzały mi sie te wzdęcia...
Ranna biegunka męczy mnie już od paru lat... ale te wzdęcia wcześniej nei występowały tak często... Czy może tu pomoc espumisan??? Pomóżcie :)
to naprawdę krępujące...gorzej jest jeszcze, gdy w klasie panuje cisza..np.piszemy sprawdzian a tu u mnie nagle rewolucja...chociaż rzadko jest tak mocno słyszalna... chyba są to wzdęcia... ale czy ich przyczyną może być zażywanie glukosaminy 1000? Wcześniej też zdarzały mi sie te wzdęcia...
Ranna biegunka męczy mnie już od paru lat... ale te wzdęcia wcześniej nei występowały tak często... Czy może tu pomoc espumisan??? Pomóżcie :)

Krzysztof Piekarz