SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biegunka po Cell Pump - czy zostanie wydalony z organizmu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
Witam, Czytałem większość postów ale niestety nie znalazłem odp. na to pytanie więc założyłem nowy temat. Mam taki problem zacząłem stosować Cell pumpa od 2 dni i najgorzej jest po porcji na czczo, po 15-25 min muszę iść na "kibel". Czy cell pump zostanie wydalony cały z organizmu czy zdąży się wchłonić? z góry dzięki za pomoc

>>> Wieczny StudenT <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
stosuj po jedzeniu,jeżeli to nie pomoże zmniejsz dawkę i stopniowo zwiększaj aż dojdziesz do zalecanej

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w

jesli problemu nie da sie rozwiazac, wg powyzszj rady - odstaw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
Na pewno jakaś część zostanie wchłoniona a jakaś zapewne wydalona skoro praktycznie od razu musisz iść na kibel...

Ja bym może spróbował zmniejszyć nie co dawke i zobaczysz jak organizm zareaguje
Organizm musi sie przyzwyczaić widocznie coś mu nie odpowiada... jesli zmniejszysz dawke i bd oki to póxniej z czasem zwiększysz i zobaczysz czy bd oki

Ja osobiście miałem tak z białkiem zmniejszyłem dawke a póxniej stopniowo zwiększyłem i było good
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
słyszałem właśnie o stosowaniu po jedzeniu ale na opakowaniu pisze żeby brać na czczo rano? jak wezmę po jedzeniu to to też bedzię dobrze działało?

>>> Wieczny StudenT <<<

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
spróbuje i zobaczymy co będzie:)na razie dzięki :) jakby coś się jeszcze działo to się odezwę za kilka dni. dzięki i pozdrawiam. p.s. jeżeli macie jeszcze inne rady to z chęcią ich wysłucham:)

>>> Wieczny StudenT <<<

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
nie ma innej sensownej rady
flex już napisał
zdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
a jak bym np. brał tą porcje zamiast rano to np. przed samym snem? czy tak można ?

>>> Wieczny StudenT <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
nie na samym przed treningiem biorę 6 kaps M3 i jakieś 6g Shock Therapy i po treningu białko dymatize i tez cell pumpa + dieta białkowo/węglowodanowa

>>> Wieczny StudenT <<<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkowac?

Następny temat

Wioślarstwo- jakie odżywki??

electro
Polecane artykuły