Szacuny
0
Napisanych postów
24
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
164
Witam, Czytałem większość postów ale niestety nie znalazłem odp. na to pytanie więc założyłem nowy temat. Mam taki problem zacząłem stosować Cell pumpa od 2 dni i najgorzej jest po porcji na czczo, po 15-25 min muszę iść na "kibel". Czy cell pump zostanie wydalony cały z organizmu czy zdąży się wchłonić? z góry dzięki za pomoc
Szacuny
19
Napisanych postów
2548
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
17304
Na pewno jakaś część zostanie wchłoniona a jakaś zapewne wydalona skoro praktycznie od razu musisz iść na kibel...
Ja bym może spróbował zmniejszyć nie co dawke i zobaczysz jak organizm zareaguje Organizm musi sie przyzwyczaić widocznie coś mu nie odpowiada... jesli zmniejszysz dawke i bd oki to póxniej z czasem zwiększysz i zobaczysz czy bd oki
Ja osobiście miałem tak z białkiem zmniejszyłem dawke a póxniej stopniowo zwiększyłem i było good
Szacuny
0
Napisanych postów
24
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
164
spróbuje i zobaczymy co będzie:)na razie dzięki :) jakby coś się jeszcze działo to się odezwę za kilka dni. dzięki i pozdrawiam. p.s. jeżeli macie jeszcze inne rady to z chęcią ich wysłucham:)