SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyciąg

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/260

Witam, ma ktoś może ten wyciąg?
Jaka długość pomieszczenia zapewniałaby dogodnie ćwiczenie na wyciągu dolnym tego wyciągu.
Nie wiem właśnie czy mi się zmieści a mam w planach zakup
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19572
o kletona to nie ma co się martwic zawsze sprzet maja przemyslanie zrobiony mam lawke i wyciag do sufitu i nie narzekam .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Lol. Napisz do nich e-mail,lub na gg albo najlepiej zadzwon i skonsultuj ze specjalista. My nie wiem, nie mamy skali i miarki w oku


Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-09-12 11:27:40

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
j.w

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19572
Jeżeli chodzi o szerokośc wyciągu bądzi długość na poziomo to ma 230cm czyli 2,3m czyli 2,5m szerokosc starczy luzno a wysokosc jest regulowana 190cm do 205cm
to są dane tego sprzętu co chcesz kupić

Zmieniony przez - donwaz1899 w dniu 2009-09-13 00:47:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18640
Posiadam wyciąg.
Wysokość musisz wybrać ( 195-205) i podać jaką chcesz.
na szerokość będzie Ci potrzebne jakieś 130cm , na długość wraz z osobą na dolnym wyciągu to tak 350cm.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19572
ejlan masz ciekawe wymiary bo na stronie kelton inne poddaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18640
230 cm x od 190 do 205 cm x 110 cm ( na stronce kelton)

230cm to jest wymiar do blach , a gdzie miejsce gdzie będziesz siedział ćwicząc plecy na dolnym wyciągu ? u mnie to jest ok. 120cm od blach (siedzisko) :) 230 + 120 = 350cm

Swój wyciąg wziąłem 205cm wysokości.

110cm szerokości - 110cm też ma drążek , ale żebyś nie był gdzieś po ścianach to trzeba z 20cm :) 110 + 20 = 130cm

Zmieniony przez - ejlan w dniu 2009-09-15 19:36:32
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19572
ok autora textu tu nie ma juz a my sie o wymiary tu klocimy ha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18640
wymiary na stronce są dobre , ale żeby był komfort to trzeba wymiary takie jak ja podałem :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC 80 - Kraków

Następny temat

Pytani o sprzęt

electro
Polecane artykuły