SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sądzicie o tej ławeczce?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11440
Nie mam więcej kasy a chciałem zakupić ławeczke...

http://www.allegro.pl/item708708383_lawka_atomyc_prestige_modlitewnik_i_rozpietki.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3119
hah. zapewne kolejny badziew jakiejś chińskiej firmy. W tej cenie i z takiej formy nie masz co spodziewać się za***istej jakości.

be or not to be

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6168
modlitewnik taki wielki ze choy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6168
ogólnie g****
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6168
http://www.allegro.pl/item710216669_kelton_home_home_zestaw_hermod_ii.html po jakimś czasie dokupisz sobie modlitewnik i pełny komfort

Zmieniony przez - -Animal- w dniu 2009-08-21 11:42:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8824 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107077
kup cos innego bo na tej bał bym sie co kolewiek wyciskac

lub zrób sam

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20641
mam coś takiego i nie polecam... profile cienkie jak ch*j. Już raz poszła mi na spawie.... Lepiej kup oddzielnie ławkę i stojaki, to będziesz miał w sumie sprzęt do wyciskania leżąc, wyciskania na barki i stojaczki do przysiadów. Tego radziłbym Ci się nie tykać...

CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
To jest bardzo hojwe. Made in China lub Made in P.R.C - republik of china a ,,P" nie pamietam.

Im trudniej
Tym łatwiej.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o obciążenie.

Następny temat

Do znawców - wycena obciążenia

electro
Polecane artykuły