Siema!
Mam 17 lat,ćwicze prawie rok na siłowni. Od 5 miesięcy biorę Mass XXL z Treca,przez jakiś czas stosowałem diete ale nie mam czasu,a raczej silnej woli...mimo to przytyłem 3/4 kg:) 190cm/88kg. Chciałbym dorzucić do tego jakieś aminokwasy(BCAA), oraz Max Carb dla regeneracji. Czy można to łączyć? i jakie produkty najbardziej polecacie? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro
Mam 17 lat,ćwicze prawie rok na siłowni. Od 5 miesięcy biorę Mass XXL z Treca,przez jakiś czas stosowałem diete ale nie mam czasu,a raczej silnej woli...mimo to przytyłem 3/4 kg:) 190cm/88kg. Chciałbym dorzucić do tego jakieś aminokwasy(BCAA), oraz Max Carb dla regeneracji. Czy można to łączyć? i jakie produkty najbardziej polecacie? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro
Krzysztof Piekarz


Dobra dzięki mistrzu:p Dobrych wyników życze:)