Szacuny
5
Napisanych postów
389
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3741
Witam! Mam następujący problem. Otóż na treningach potrafie wygrac pojedynek szybkosciowy z kazdym, a gdy nadchodzi mecz i np. kumpel dogrywa mi pilke na dobieg to nawet gdy obronca jest dalej od pilki to i tak jest pierwszy nie wiem dlaczego tak sie dzieje moze przez ochraniacze, ktore mam na kostki i sa troche ciezkie?? albo przez cos innego .. ? prosze o odpowiedz z gory dzieki...
Szacuny
0
Napisanych postów
1663
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14465
Wyprzedzają cię już na początku meczu czy dopiero po pewnym czasie? Bo jeśli dopiero po np 20 minutach tzn że masz kiepską kondycję i nie masz już takiej świżości do sprintu jak na początku meczu. Albo macie wolną drużynę i ty po prostu jesteś najszybszy:D
"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain