MolderDist powiem ci, że na takim stacku dobrze się czuje i efekty też są niezłe(chodź można byłoby dodać jeszcze kilka innych substancji) więc po co się faszerować efką, clenem i tym podobnymi rzeczami. W następnym sezonie zrobie sobie forme na jakiś stacku typu dyma-burn + yohimbina bo jestem z niej naprawdę zadowolony
Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-08-03 21:14:33
Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-08-03 21:14:33
Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...
SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!
. (Juz zdazalo mi sie tutaj na forum prostowac bzdurne artykuly z tej gazetki oparte na ewidentnie zle zinterpretowanych badaniach.)
akurat ta gazetka jest warta swej ceny.