SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestawienie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5189
Co sądziecie takim zestawieniu:
Kasza gryczana + kotlet mielony własnej roboty + chłodnik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51046
ale z czego ten kotlet?
i co za chłodnik?
i jaki to posiłek?

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-07-15 22:07:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5189
Hmm posiłek często jest to obiad więc nie jest to ani przedtreningowy ani po treningowy ;p
Chłodnik - ogórki ze śmietaną :]
Kotlet - mielone mięso + ryż i przyprawy jakieś ;p

Zmieniony przez - Konio12 w dniu 2009-07-15 22:09:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51046
mielone mięso
no ale kurna co za mięso..

kotleta mielonego mogę Ci zrobić zarówno z chudej wołowinki, indyka czy tłustego wieprza

generalnie zestawienie już widzę, że średnie
w końcu to w pewnym sensie standardowy obiad Kowalskiego, a te jak wiadomo odbiegają od założeń prawidłowego odżywiania

mielone z czego by nie były pewnie smażone
zapewne mięso tłuste - tł nasycone, śmietana z chłodnika - znowu nasycone
a nasyconych z ww się nie łączy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5189
aha, dzięki, temat do zamknięcia :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4208
To znaczy łączyć można, ale efekty będą opłakane :D

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51046
kebaby i pączki tez można jeść
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór pulsometru

Następny temat

Suchy mięsień

Shoty
Polecane artykuły