Szacuny
1
Napisanych postów
341
Wiek
31 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5189
Hmm posiłek często jest to obiad więc nie jest to ani przedtreningowy ani po treningowy ;p
Chłodnik - ogórki ze śmietaną :]
Kotlet - mielone mięso + ryż i przyprawy jakieś ;p
Zmieniony przez - Konio12 w dniu 2009-07-15 22:09:47
Szacuny
24
Napisanych postów
3962
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
51046
mielone mięso no ale kurna co za mięso..
kotleta mielonego mogę Ci zrobić zarówno z chudej wołowinki, indyka czy tłustego wieprza
generalnie zestawienie już widzę, że średnie
w końcu to w pewnym sensie standardowy obiad Kowalskiego, a te jak wiadomo odbiegają od założeń prawidłowego odżywiania
mielone z czego by nie były pewnie smażone
zapewne mięso tłuste - tł nasycone, śmietana z chłodnika - znowu nasycone
a nasyconych z ww się nie łączy!