SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odzywki dla dzieci ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie ostatnio sobie popatrzyłem na odżywkę dla dzieci małych i zauważyłem że ma całkiem nieży skład
Np 100 gram kaszki zawiera
13,5 g białka
66g węglowodanów

To chyba jak gainer prawie :) No i tańsze i na pewno lepsze w smaku. Gdzie tkwi haczyk?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3827
Powinieneś to poczytać
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018 by Czarnuchok.
Dużo cennych informacji

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=91981 zajżyj,warto!

Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no raczej nic nowego nie odkryles...

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23096
mniam polecam malinowa BoboVita :)

...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, wszystko git, ale nie uzyskałem odpowiedzi. A mianowicie skoro jest tańsza, lepsza w smaku, lepiej się rozpuszcza to czemu produkuje się profesjonalne gainery? Zawierają inne substancje?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :)

"nie ma rzeczy niemozliwych - sa tylko ludzie, ktorzy jeszcze o tym nie wiedza"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak o co chodzi : zobacz na tą odzywkę - przeczytaj ile zawiera tłuszczu. Jest fajna, dobra - sam ją jadłem, ale brzuchol nieźle po niej rośnie. Mam nadzieję, że dasz mi soga za tą odp.

Jeżeli mój artykuł Ci się spodobał, pomoże ci - wynagrodź mnie sogiem. Kliknij w prawy dolny róg mojej wypowiedzi. Dzieki
4
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak myslalem ze w tluszczu tkwi odpowiedz. Ale co tam, akurat to mi nie przeszkadza, brzucha nigdy nie mialem i nie zapowiada sie przy moim metabolizmie :) Walczylem dlugo zeby sie wybic ponad 60 kilo w liceum... A teraz mam 63-65. Przy 173 wzrostu. Troche tkanki tluszczowej mi sie przyda bo w zimie marznę ))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13474
CERBERMAN pogięło Cię z tymi sogami ?
Ciągle tylko dajcie mi soga
Po co tu jesteś, dla sogów ?

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz to dam ci ja tego soga , bo w sumie są dla mnie****a warte
Po tylu sogarniach to byle szarak specjalistą moze zostać . A ja i tak wiem kto sie na czym zna
Ktos na forum powiedział:"znawca to dla mnie jak****awiedzący" czy jakoś tak

--==(D-B-Z)==--
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie, moze sogi mnie podniecaja, wiec sie nie czepiajcie. To moja sprawa. Jezeli mój artykuł się mu przydał lub spodobałi jezeli ten ktoś chce mi ofiarować soga to czy to według was zbrodnia.

Jeżeli mój artykuł Ci się spodobał, pomoże ci - wynagrodź mnie sogiem. Kliknij w prawy dolny róg mojej wypowiedzi. Dzieki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23555
ale taka żebranina to naprawde jest żenująca

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO
sklep zawiesza dziłalność do odwołania

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ovopol - z czym na rzezbe??

Następny temat

wasze zdanie o suplemetach na spalenie tluszczu

electro
Polecane artykuły