ELo!
Wiem ze takich postow juz troche bylo, ale i tak nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie..Chodzi o to ze w polowie marca zaczynam rzezbe i chce zrezygnowac z mleka, a ovopol niestety z niczym innym mi nie wchodzi..Probowalem z sokiem ale nameczylem sie na maksa zeby to wypic.. :) Macie jakies sprawdzone pomysly ??
Pozdrawiam!
No pain no gain!
Wiem ze takich postow juz troche bylo, ale i tak nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie..Chodzi o to ze w polowie marca zaczynam rzezbe i chce zrezygnowac z mleka, a ovopol niestety z niczym innym mi nie wchodzi..Probowalem z sokiem ale nameczylem sie na maksa zeby to wypic.. :) Macie jakies sprawdzone pomysly ??
Pozdrawiam!
No pain no gain!
No pain no gain!
Krzysztof Piekarz
)
ale ja mam na to sposoob: nie wachac i wypic jak najszybciej sie da (za jednym pociagnieciem) smak poczujesz dopiero jak juz wypijesz i wtedy zapijasz woda.... a
mi nalepiej wchodzi z wisniowym...
...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!!
GG 1135964 kom. 607204663 