SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sarm -x rewolucyjny suplement !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36256
witam mam pytanko krótko i na temat co sadzicie o tym produkcie pytam bo nigdzie nie ma opinii o nim uzytkowników , badz sa tylko 2 zdania ,czy jest wart swojej ceny i czy naprawde jest tak dobry jak mówi producent? pytanie kieruje do tych którzy stosowali ten suplement,pozdrowienia

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie próbowałem i nie mam zamiaru. DHEA i wszystko jasne. Odgrzanie starego kotleta, który jest niewypałem w kulturystyce.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Producenci napiszą jak i zrobią wszystko aby wcisnąć, każdy shit, potencjalnemu klientowi, za to produkty naprawdę godne uwagi nie są reklamowane, bo i takowe być nie muszą.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17554
Gdy kosztowal ok 130 PLN zakupilem (aby przetestowac ). Teraz, gdy jego cena 199-2xx na pewno bym sobie odpuscil. Bylem z niego zadwolony, zwlaszcza przy 2 tab/dzien.
Sila na +
regeneracja na +
masa tez na +
wytrzymalosc +
Ogolnie milo wposminam ten "srodek":D

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36256
maniek pytanie do Ciebie ile masy po tym srodku na + ile w łapce na +? jezeli bys mógł


podzielic sie opinia to bedzie fajnie

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17554
To zalezy od diety, a nie od srodka!Posrednio tez od, ale.....
Szczerze mowiac nie mierzylem, jakosc miesnia sie polepszyla, to wiem na pewno.
Nie kreca mnie az tak mocno wymiary.Jak bylem mlodszy to i owszem teraz liczy sie dla mnie bardziej estetyka(ksztalt miesnia). To na tyle Serwus

Niech masa bedzie z wami ....:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka najlepsza kreatyna???

Następny temat

PVL Nitroxyn2

electro
Polecane artykuły