SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ridee it redukcja! /dziennik/ OGIEŃ!%-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8275
to widze ze kolega nie czytal podwieszony w dziale odchudzenie..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
kolego nawet 3000kcal przy Twojej wadze to jak dla mnie troszkę mało

Pytasz, czy nie za dużo węgli? odpowiadam,że na pewno nie, nie rzucaj się od razu na obcinanie węgli wiem to z własnego doświadczenia sama od razu chcialam obcinać,a jedząc 180g waga spadała i cm też (ważę ~65kg)

Lepiej obcinać stopniowo tydzień po tygodniu jeśli jest taka potrzeba
Nie uzyskasz efektu w miesiąc przed Tobą sporo pracy dlatego pomyśl
Dlatego na początek przyjmij zbilansowaną dietę powiedzmy B/T/W 30/20/50%
przyjdzie czas na cięcie węgli,ale jeszcze nie teraz
uwierz naprawdę wiem,co mówię,bo ten temat przerabiałam na własnej skórze i w sumie dalej to ciągnę i też za szybko wskoczyłam od razu na 1800kcal,na których jestem już prawie 6tydzień

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Obcioles kalorie, a to karygodny blad !
Jeszcze raz powtarzam, ze przy tej wadze male zmiany w zywieniu robia cuda. Eliminacja powodow otylosci i dodana aktywnosc poradza sobie z pierwszymi 10-15 kg.
Zmiana w miedzyczasie nawykow, na jedzenie czesciej i wartosciowiej, daje nam kolejne 10 kg.
Potem zaczynaj z lekka ograniczac kalorie, aby byly dalsze efekty.
Trenujesz silowo, a to olbrzymi plus !
Miesien tez robi swoje i pali tluszcz, az milo !
Dawaj konkretne wypiski z treningow, codziennie wklejaj cos z jadlospisu, a dojdziemy ze wszystkim do ladu !
Dziewczyny, tu juz nawrocily Hepsiego, ana zwiekszenie kalorii, a potem sie chlopak dziwil, ze waga szla w dol blyskawicznie, wiec warto posluchac !!!

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-06-03 15:56:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4357
Niestety wczoraj poległem , wrócił kolega z UK i film się wczoraj urwał dla mnie miska trzymana do wieczora później niestety piwa i wódka poszły w ruch

Dziś dzień nie treningowy

10:00 Po przebudzeniu ciężkim , nie powiem poleciało :





4jajka cale
80 owsianki
30 rodzynek
powidła śliwkowe
minimalnie jogurtu naturalnego
kiwi ;)
omega3 , witaminy olimpu , wapń

za godzinkę na rower poleci około 25km bo mam dużo do załatwienia:)

Co do diety to nie jest tak że niechce sie stosować do zaleceń tylko wątpie abym był wstanie wcisnąć w siebie 3000kcal skoro przy 2300 chodzę pełny. Ale w wolnym czasie zmodyfikuję dietę do 3000kcal ocenicie



Zmieniony przez - ridee w dniu 2009-06-04 10:39:35

ride it ~aaa

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań

Następny temat

Pomoc w yborze treningu...

electro
Polecane artykuły