Siema jade od 25 dni na diecie i spalaczu i bialku 50g dzienie, wczoraj obudzilem sie o 3 w nocy i pobiegłem od kibla
Dzis tez najleoiej nie jest. Co robic cwiczyc?? Czy Robic przerwe???
Dzis tez najleoiej nie jest. Co robic cwiczyc?? Czy Robic przerwe???“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"
Krzysztof Piekarz
a jesli to jakas choroba (jak mowisz grypa) to mala przerwa sie przyda - organizm odpocznie