SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

manygaa / dziennik - REEEDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 9 REDUKCJA

Dziś barki i nogi, barki konkretnie dojechane, nogi skromnie.

WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY
10x30kg,8x47kg,6x45kg(za krótką przerwę zrobiłem,niecała minuta)10x40kg,12x35kg,20x30kg.
PODCIĄGANIE SZTANGI WZDŁUŻ TUŁOWIA
10x54kg,12x47kg,15x40kg
UNOSZENIE SZTANGIELEK W OPADZIE TUŁOWIA
10x8kg,10x8kg,10x8kg

PRZYSIADY ZE SZTANGĄ
12x50kg,10x64,8x74kg
WSPIĘCIA NA PALCE
5 serii 40x (każda noga)

20 min biegu

PS. ZNA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ PRZYJEMNIEJSZE ĆWICZENIE NA TYLNE AKONY BARKÓW NIŻ TO NIESZCZĘSNE UNOSZENIE SZTANGIELEK W OPADZIE, BO NIE CIERPIE TEGO ĆWICZENIA.

DIETA:
JAK NALEŻY:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 10 REDUKCJA

Wczoraj bez treningowo, nawet nie biegałem bo miałem wyjazd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 11 REDUKCJA

TRENING
Dziś biceps i plecy. Biceps ostro zajechany, plecy tak sobie. Zawiódł mnie mój uchwyt, bo już przy 8 powtórzeniu przy MC z 81kg puszczał, grzbiet chciał, a łapy miały dosyć, muszę coś wyczaić na wzmocnienie uchwytu:)

DIETA
Jako tako do przodu:) Od poniedziałku ostro biorę się za dietę!!!

BICEPS
Uginanie przedramion ze sztangą stojąc
10x23kg,10x28kg,10x28kg,12x23kg,15x23kg

Modlitewnik:
10x23kg,10x23kg,10x20kg,10x20kg,10x20kg

PLECY
Szrugsy:
20x50kg,25x50kg,30x50kg,35x50kg,20x50kg

Martwy Ciąg:
10x50kg,10x60kg,10x67kg,10x74kg,8x81kg

Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia:
10x40kg,10x40kg,8x50kg,10x50kg

PS. Dziś nie biegałem :(



Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-15 21:59:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 12 REDUKCJA

TRENING:
Dziś dzień bez treningu siłowego, jedynie 20min biegu.

DIETA
Ostatnio sobie trochę za dużo pozwoliłem, ale od poniedziałku zero ustępstw, zastanawiam się nad jakimś trenerem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
Trener rozpisze Ci prawidłowo dietę i ćwiczenia, nie pomoże Ci zmniejszyć ilości ustępstw, zwłaszcza jeśli myślisz o Bodku 3maj fason kolego, trzeba radę dawać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
Pisałem wczoraj prywatną wiadomość do BODYLINE, z moimi oczekiwaniami itp ale jak narazie nie ma odpowiedzi bo byłbym zainteresowany współpracą z nim:)PZDR
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
A jakie te oczekiwania masz, tak z ciekawości spytam ? Daj znać na privie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
To nie żadna tajemnica, chcę jak narazie poprostu zwalić sporo fat'u z brzucha, ud, pośladów, a potem spokojne, bez szaleństw masowanie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 13 REDUKCJA

Dziś dzień "regeneracyjny", od jutra biorę się na maxa na poważnie za diete i treningi, daję sobie miesiąc czasu na redukcję tego okropnego fatu!!! potem zaczynamy masę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
Dziś jestem strasznie dojechany, 2h na wf w piłę graliśmy, ale na trening dam z siebie wszystko:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest zle?

Następny temat

FBW na duuuuuużej redukcji

electro
Polecane artykuły