SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

manygaa / dziennik - REEEDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
spokojnie nie musisz się o to martwić. Co twoim zdaniem jest do zmiany?

Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-07 22:04:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 4 REDUKCJA

Dziś bez treningowo. W powrocie z budy źle stanęłem na krawężnik i coś mi walnęło w udzie nie wiem co ale strasznie boli, ledwo chodzę, kupiłem maść i jutro muszę być gotowy do treningu

DIETA
trzymana

Aha...jest dziś jeden powód do radości, rano na wadze pokazało 90.5kg:)

Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-08 20:28:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 5 REDUKCJA
Właśnie wróciłem z biegania. Biegałem jakieś 20min ok. 2km wolnym tempem.

TRENING
Trening ogólnie OK, ale nie jestem zadowolony dziś z klaty, nie czułem tzw. POWERA, biceps też nie wykonał co planowałem, bo był za bardzo dojechany po wiosłowaniu.

BARKI-WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY
12x30kg,10x35kg,10x40kg,6x47kg
KLATKA PIERSIOWA-WYCISKANIE SZTANGI PŁASKO
10x55kg,10x60kg,6x67kg,5x70kg :(
NOGI-PRZYSIAD ZE SZTANGĄ
10x50kg,10x60kg,8x70kg
PLECY-WIOSŁOWANIE SZTANGĄ W OPADZIE
10x40kg,10x45kg,10x52kg
BICEPS-UGINANIE PRZEDRAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC
10x23kg,8x30kg,4x35kg ;(
TRICEPS-WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE PŁASKO WĄSKIM UCHWYTEM
10x50kg,10x50kg,10x50kg




Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-09 21:11:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 6 REDUKCJA
Dziś dzień bez treningowy, dieta "bez komentarza" miałem dziś wyjazd i nic nie utrzymałem, nie chciało mi się z rana robić food'u i zjadłem fastfooda :(. Ale od jutra jadę dalej z tym koxem i chyba zacznę ćwiczyć splitem, bo nie służy mi jakoś FBW, nudne poprostu:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
to jak ja, za dlugo fbw robilem i teraz mam na split zajawke. chociaz w splicie zawsze ciezko bylo mi nogi przecwiczyc - teraz nie mam juz tego problemu z powodu kontuzji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
mi sie w fbw nie podoba to ze nie mozna ostro dobić mieśni, co to jest jedno cwiczenie i np 4 serie, w splicie to masz np 4 cwiczenia po 3 serie i da sie dobic. TO JEST TO!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
Kup białko, zawsze można wsypać do butelki niegazowanej, mocno wstrząsnąć i wypić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
Mam Mam To podstawa każdej diety :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
Ważne, żeby po tym jednodniowym 'odpuście' wrócić z powrotem do diety i pchać ten wózek dalej Najgorzej jest się długo katować, raz sobie odpuścić, zobaczyć jak jest fajnie i tak już pozostać
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest zle?

Następny temat

FBW na duuuuuużej redukcji

electro
Polecane artykuły