SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

znowu ja juz nie wytrzymam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2161
Witam to ja znowu Mam juz tego dosc jezeli ten dyskomfort z nosem mi juz tak przeskadza ze na silowni o tym mysle czy jest dobrze i odczwam to ze cos nie tak

czy mam problem z psychika bo sila strasznie spada co sie kurde dzieje?? jak to zrobic zeby bylo dobrze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
nic Ci nie pozostaje jak tylko udać się do psychiatry
swoją drogą po co zakładałeś nowy temat?

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2161
zeby sie ciebie zapytac? flex bo niedlugo zawody mam i tak

poprostu spadła mi siła moze dlatego ze sie tym przejmuje??

Usasadnij mi jak o tym nie myslec ? bo przeciez zatkany nos to nie az taki wielki problem??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6208
ja mam zatkany nos od 4 lat, alergii nie wykryli
jakoś z tym żyje, ale tez mnie to wkurvia

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
flex jor frend ci pomoże

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2161
i siła ci nie spada??:/ bo mam zawody a tu lipa

bo mysle caly czas ostatio o tym i lipa;/ pierdzielony nieżyt dziurki wkurza to i co siła ci nie spada/?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6208
przestałem zwracać na to uwagę, stało się czymś normalnym

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37787
stary masz nerwice natrectw tudziez natretnych mysli

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2161
ale co zrobic?:D zeby nie myslec o tym

i czy jest prawdobodobienstwo ze od dyskomfortu w nosie spada sila j??
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
van basten z całym szacunkiem ale już w dupie szczypie od tego Twojego biadolenia,
w tamtym temacie dostałeś odpowiedź więc daj sobie już spokój
ludzie mają duże większe problemy więc wrzuć na luz

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2161
no kurde wiem ale mnie to meczy i to jest powud ze sila spada? bo mysle o tym dyskomforcie?? czy myle sie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie miesnia ?

Następny temat

Łokieć tenisisty czy coś innego? Pomóżcie :(

electro
Polecane artykuły